Hizmetlerimiz Elimizden neler gelir?

Söve

Söve, pencere ve kapı kenarlarına uygulanan dekoratif profillere verilen ad olmakla birlikte halk arasında tüm dekoratif bina süsleme elemanlarına (kat silmesi, saçak silmesi, çatı silmesi, denizlik profili, köşe profili, kolon, sütun, harpuşta, payanda, kilit taşı v.b.) verilen genel ad olarak da bilinmektedir.

Denizlik

Pencere alt kısmınıda suyun cepheyi yalamaması için çıkıntılı damlalık detaylı yatay elemanlardır.Ülkemizde daha çok denizlik olarak mermer kullanılmakla birlikte,Kolay işlenmesi, estetik, pratik ve ekonomik olması sebebiyle söve denizlik profilleride kullanılmaktadır.

Kat silme

Bina dış cephesinde kat aralarında kullanılan kabartma şeklindeki süslemedir.Birçok malzeme çeşidi günümüzde kat silmesi olarak kullanılmaktadır.Malzemesi EPS olan Kat silmeleri çok hafif ve muadil malzemelere göre çok daha ekonomiktir.Hızlı işlenir ve kolay uygulanır.

Köşe elemanları

Günümüzde daha ziyade binaların köşelerinde süsleme ve dekorasyon amacıyla kullanılan taşlar ve profiller olarak bilinmektedir.Köşe Elemanları diğer malzemelere göre hafif, pratik ve ekonomiktir. Çok kolay işlenip çok hızlı uygulanır. İşçilikten ve zamandan önemli tasarruf sağlar.

Fuga ve yalı baskı

Yüksek yoğunluktaki EPS'nin akrilik esaslı elyaflı sıva ile kaplanmasıyla oluşan fuga ve yalı baskı uygulamaları,binalarınızı bir manto gibi sararak dış cephede yalıtımın sürekliliğini sağlar,su ve ısı yalıtımı aynı zamanda dış ortamdan gelen gürültüyü de azaltabilen uygulamalardır.

Kilit taşı

Pencere ve kapı üst söve profili ortasında süsleme amacıyla kullanılan dekoratif elemanlara Söve Kilit Taşı denmektedir.Söve Kilit Taşları çok daha hafif olup daha dekoratif bir amaçlı kullanılmaktadır.Söve elemanların muadillerine göre çok daha ekonomik ve pratik olması tercih sebebidir.

Payanda

Payandalar; çatı saçak çıkmaların yada konsol çıkmaların yükünü taşımak için çaprazlama kullanılan elemanlar olarak bilinmektedir. Günümüzde yük taşımak için kullanılabildiği gibi estetik olarak da yapıları süslemek için kullanılabilmektedir. Payandalar eli böğründe olarak da adlandırılmaktadır.

Sutün ve Kaideler

Sütun ve kaide elemanları, yapılarda klasik taşıyıcı olarak kullanılan sütunların görünümünde olup daha ziyada dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Demir, ahşap bir taşıyıcı yada sıva ile düzgün yüzey oluşturulamayan betonarme sütunların kaplanmasında da kullanılabilir.

Göbek çeşitleri

Avize,Aydınlatma altlarında tavanköşe ve çeşitli bölümlerinde de kullanabileceğiniz süslemeleri evleriniz de, ofisleriniz de, cafe, restaurant, işyeri gibi tüm alanlarda tavan ve köşe bölümlerinde dekoratif poliüretan göbek kullanarak kullanım alanlarınızıda hoş bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Dekoratif ürünler

Dekoratif ürünler klasik mantolamadan sıkılan, cephelerde farklılık görmek isteyen müşterilerimiz için tasarladığımız kişiye özel tasarımlardır.Uygulaması diğer moleer gibi oldukça kolaydır. Cepheye yapıştırıldıktan sonra, son kat boya işlemi yapılır.

Tavan kaplamaları

Dekoratif Poliüretan duvar kaplama panel modelleri ve poliüretan dekorasyon tavan süsleme panel modelleri imalatı yapmak ta olan firmamız sizlere farklı tasarımlara sahip panel modellerini poliüretan ürünler olarak sunmaya devam ediyor.

Kartonpiyer

Poliüretan kartonpiyer ürünleri sizi mutlu eden mekanlarda dekorasyon zevkinize en uygun kalıcı çözümler sunar.Poliüretan ürünler ahşap sağlamlığında olduğu icin hafif esnek duvar şeklini değil kendi şekliyle kalır.Poliüretan dekorasyonda etkili çözümler sunar.


SIKÇA SORULAN SORULAR

Sektörle ilgili sıkça sorulan soruları "SSS" bölümünden bulabilir,Merak ettiğiniz soruları "SORU SOR" bölümünden bizlere iletebilirsiniz

İrtibatta kalınSosyal medyada biz

Email

Görüşleriniz bizim için önemli.

Email Gönder

Twitter

Twitter sayfamız aracılığıyla bize her an ulaşabilirsiniz.

Takip et

Facebook

Facebook sayfamız aracılığıyla bize her an ulaşabilirsiniz..

Beğen

Skype

Bizi arayın veya istediğiniz zaman Skype üzerinden bizimle sohbet.

Biz arayın